Odziņas

Šorīt pērļu mūza nelido. Aiz loga melnbalta fotogrāfija un vienīgais kustīgais objekts šajā bildē ir sabozusies vārna Aija bērza zarā. Ieskatos ledusskapī ar cerību, ka uz veikalu iet nevajadzēs. Nē, šodien no mājas laukā neiešu! Piedod Aija, peldi drēgnajā miglā ar visu bērzu bez manis.

Mīļajā krūzē ar sarkano jāņogu zīmējumu ieleju tēju. Uz krūzi skatoties vienmēr prātā nāk karsta jūlija pēcpusdiena, dārzā jāņogu krūms ar sarkanām ogu virtenītēm starp zaļām lapām.

rokasspradze

Sameklēju krājumos dažāda lieluma sarkanas pērles un pērlītes, bet no tā visa nekas prātīgs neiznāks. Sajaucu no polimērmāla atbilstoša toņa sarkanu masu un izveidoju dažāda lieluma “zvārgulīšus”. Vēl izveidoju zaļas lapiņas un visu to salieku cepties cepeškrāsnī.

rokasspradze_1

 

Kamēr mani dārgumi cepās, sameklēju baltas perlamutra un melnas pērles.Tās noderēs akcentam, lai rota neizskatās vienmuļi sarkana un izceltos zvārgulīšu interesantā forma. Vēl vajadzīgs gabals ne pārāk masīvas, bet izturīgas ķēdes un metāla adatiņas piekariņu veidošanai. Ak jā, vēl nepieciešama magnētiskā aizdare, pēc iespējas “niknāka”.

rokasspradze_5

Ko es taisīšu? Šoreiz tā būs rokassprādze ar jūlija sajūtu.

Pērļu mūza ir pacēlusies spārnos un darbs veicas diezgan raiti, pēc pāris stundām rokassprādze ir gatava. Tā izdevusies koša un vasarīga.

rokasspradze_3rokasspradze_4

 

Migla ir izklīdusi, saule caur mākoņiem cenšas dienu padarīt gaišāku un krāsaināku, arī Aija aizlidojusi savās ikdienas gaitās. Uzvelku mēteli un dodos uz veikalu, luksafors iededz sarkanu un apaļu kā jāņoga gaismu, gaidot zaļo aizveru acis. Saule silda vaigu un prātā nāk jūlijs ar jāņogu krūmu dārzā.

rokasspradze_8 rokasspradze_14rokasspradze_9 rokasspradze_8 rokasspradze_10 rokasspradze_11 rokasspradze_12

Citi raksti

30 Comments

 1. Pingback: 1decipher
 2. Pingback: PG
 3. Pingback: slot88
 4. Pingback: try here
 5. Pingback: Native Smokes
 6. Pingback: super kaya88
 7. Pingback: ks
 8. Pingback: Relx
 9. Pingback: pgslot
 10. Pingback: ufabtb
 11. Pingback: slot88
 12. Pingback: daftar togel
 13. Pingback: u31
 14. Pingback: lsm99live
 15. Pingback: EV Charger
 16. Pingback: bilaad Alrafidain
 17. Pingback: look what i found
 18. Pingback: จำนำ patek
 19. Pingback: look at here
 20. Pingback: sex au dam

Leave a Reply

Your email address will not be published.