Jūras akmentiņi

Vējjakas kabatā atrodu akmentiņu. Tumši pelēks ar baltu svītru vienā maliņā. Staigājot gar jūru tāds vienmēr iezogas kabatā. Nolieku to uz galda un sāku piemeklēt dažādu toņu polimērmālu, melnu, sudraboti pelēku, smilškrāsa, baltu, brūnu un nedaudz tumši zaļu, tumši zilu un ķirškrāsas.

rokasspradze_peleka

Uzmanīgi sajaucu melnu ar sudrabotu un baltu, bet tā lai krāsas nesajaucas vienā pelēkā masā. Sadalu pikuci vairākās daļās un no tām izveidoju dažāda lieluma un formas akmentiņus. Tādā pašā veidā sajaucu arī citādas krāsas mālu – gan tumšāku, gan gaišāku. Piejaucu arī mazliet zilo, zaļo vai ķirškrāsas masu, bet ļoti minimāli.

rokasspradze_peleka_1

Tikai tik daudz, lai akmentiņi izskatītos pēc iespējas dabīgāki. Dažus akmentiņus veidoju vienkrāsainus. Kad akmentiņi sagatavoti, sāku tos līmēt ar īpašu līmi (tā domāta, lai piestiprinātu polimērmāla detaļas pie kādas virsmas vai vienu detaļu pie otras) pie iepriekš izcepta riņķa no melnās masas. Šī ir procesa aizraujošākā daļa – līmēt akmentiņus tā, lai tie nosedz visu pamatni un lai blakus nebūtu divu vienādas krāsas akmentiņu. Lieku cepeškrāsnī un pēc 30 minūtēm man ir rokassprādze no jūras akmentiņiem.

rokasspradze_peleka_2

 

Vasarā tā noteikti labi piestāvēs pie kāda pieskaņotas krāsas linu tērpa. Vienkārši, eleganti un oriģināli.

rokasspradze_peleka_3

Citi raksti

2 Comments

  1. Pingback: 2intuitively
  2. Pingback: benistabili

Leave a Reply

Your email address will not be published.